Valsts reģionālā autoceļā P10 Inčukalns- Ropaži- Ikšķile posma km 35.59-40.58 pārbūves darbi.

Valsts reģionālā autoceļā P10 Inčukalns- Ropaži- Ikšķile posma km 35.59-40.58 pārbūves darbi.

SIA “Ostas celtnieks” informē, ka no šī gada 02. septembra tiks uzsākti Valsts reģionālā autoceļā P10 Inčukalns- Ropaži- Ikšķile posma km 35.59-40.58 pārbūves darbi. Plānotais darbu izpildes ilgums ir 210 kalendāras dienas, līdz nākama gada septembrim, ar tehnoloģisko pārtraukumu uz ziemas periodu.

Šogad plānots veikt būvdarbus trijos posmos ārpus apdzīvotas vietas, uzsākot darbus no krustojuma ar Valsts reģionālo autoceļu P80 Tīnuži – Koknese. Izbūves posmi paredzēti pa 700m vienā joslā, reversīvo kustību organizējot pa otru joslu ar pagaidu luksoforiem.

Izbūves posmos plānots veikt zemes klātnes pārbūves darbus pamatceļam, sakārtot ūdens atvades sistēmu, ka arī veikt komunikāciju pārbūvi saskaņā ar būvprojekta risinājumu.

Iedzīvotājus, kuru īpašniekiem piekļūšanas ceļus skars izbūves darbi, tiks nogādāti individuālie paziņojumi, kuros būs noteikti laiki ar plānotiem ierobežojumiem piekļūšanā, ka arī kontaktinformāciju izbūves darbiem saistīto jautājumu risināšanai.

SIA “Ostas celtnieks” aicina tos autovadītājus, kuri plāno izmantot pārbūvējamo posmu, būvdarbu dēļ, iepriekš rezervēt līdz pat 20 min papildus laiku saviem braucieniem.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Informācija no SIA “Ostas celtnieks”