Labie vārdi Ikšķiles novada pašvaldībai.

Labie vārdi Ikšķiles novada pašvaldībai.

Ikšķiles novada pašvaldība ir saņēmusi atzinīgus vārdus no Ikšķiles novada iedzīvotāja, kas pauž pateicību pašvaldības darbiniekiem par labvēlīgo attieksmi un atbalstu dažādu jautājumu risināšanā. Ar patiesu prieku lepojamies par darbinieku veikumu, kas šādi tiek novērtēts. Labie vārdi sniedz motivāciju ikdienas darba rutīnu veikt ar prieku un iedvesmu!

Labdien, ilgi domāju, ja viss ir izdarīts pareizi, vai tas ir pašsaprotami vai tomēr jāpasaka paldies.

Īsumā, esmu jau kā divus gadus Ikšķiles novada iedzīvotājs. Līdz 2014. gadam biju citas Pierīgas pašvaldības iedzīvotājs un tāpēc varu salīdzināt darbības principus un attieksmi pret pašvaldības iedzīvotājiem.

Šo divu gadu laikā, kopš esmu Ikšķiles iedzīvotājs, esmu realizējis savus sapņus un idejas un šo ideju realizēšanā bieži nācās viesoties domes ēkā, kā arī dzīvojot Ikšķilē esmu novērtējis lietas kas notiek pašvaldībā.

Tāpēc gribēju pateikt milzīgu paldies par atbalstu, pretimnākšanu, lietu izskaidrošanu un attieksmi no pašvaldības darbiniekiem.

Jo īpaši būvvaldei (visam personālam), jo šajos kabinetos lielākoties viesojos ārpus oficiāliem pieņemšanas laikiem un nekad nesaņēmu atteikumu, bāriņtiesai par dokumentu kārtošanu un pērējiem darbiniekiem pie kuriem man nācās griezties ar saviem jautājumiem, par bērnudārziem, nodokļiem utt.

Kā arī paldies cilvēkiem, kas organizē ceļu tīrīšanu. Jo tas, ka nekad neesmu redzējis pašu traktoru, jo tad es vēl guļu, bet aizputinātu un netīrītu ceļu arī neesmu redzējis, ir fantastiski un ļoti to novērtēju. 

Liels paldies par domes darbinieku darbu, 

Kristaps Kancāns