Ikšķilē atklāti privātie tenisa korti.

Ikšķilē atklāti privātie tenisa korti.

6.septembrī Ikšķilē, Peldu ielā 22 atklāti privātie tenisa korti. Projektu īstenoja uzņēmums “Forehand”, kurā darbojas uzņēmēji Didzis Mizis, Nauris Jansons, Zigmunds Leščinskis un Toms Āboltiņš.

Tenisa kortu atklāšanas brīdī klātesošos uzrunāja uzņēmuma “Forehand” pārstāvis Didzis Mizis: “Prieks par šo kortu, prieks, ka Ikšķiles novada iedzīvotājiem, bērniem, amatieriem būs pieejams vēl viens sporta laukums, kur veselīgi pavadīt laiku.” Viņš atklāja, ka šie tenisa korti ir maza daļa no tā, kas tiek  plānots. Vēl paredzēts uzbūvēt sporta kompleksu- lielu tenisa halli ar segtajiem kortiem, trenažieru zāli, fizioterapijas kabinetu, telpas sporta skolai, palīgtelpām un biroja telpas.
Pašvaldības vārdā SIA “Forehand” sveica Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektors Mariss Martinsons un  Attīstības nodaļas vadītāja Dina Vārslavāne. Izpilddirektors pauda gandarījumu par realizēto projektu, kas ir liels ieguvums ne tikai Ikšķiles novada sabiedrībai, bet arī pilsētas infrastruktūras pilnveidošanā. Klātesošos uzrunāja arī Latvijas tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.
Projekts tapa sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību,  publisko un privāto partnerattiecību biedrību  “Zied Zeme” un Lauku atbalsta dienestu.