Darbu uzsākusi Dzintara Soduma balvas žūrija.

Darbu uzsākusi Dzintara Soduma balvas žūrija.

5.martā pašvaldībā notika Ikšķiles novada pašvaldības Dzintara Soduma balvas rakstniecībā žūrijas komisijas pirmā tikšanās, lai iepazītos ar iesniegtajām grāmatām.
Šajā žūrijā darbojas redaktore Gundega Blumberga, rakstnieks, tulkotājs Roalds Dobrovenskis, redaktors Arturs Hansons, Latvijas Nacionālās bibliotēkas projektu vadītāja Liega Piešiņa un Ikšķiles novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Dace Jansone.  Šogad konkursam pieteikts rekordliels skaits- 34  autoru darbi.

Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, uzrunājot žūrijas locekļus, pateicās visiem par veiksmīgo sadarbību un pasniedza fotoalbumu “Ikšķiles novads Latvijas simtgadē”.

Ziņots, ka jau septīto gadu Ikšķiles novada pašvaldība aicināja Latvijas grāmatu apgādus pieteikt autorus rakstnieka un tulkotāja Dzintara Soduma balvai par novatorismu literatūrā dzejas, prozas, dramaturģijas un tulkojumu žanrā. Dzintara Soduma balvas fonds ir 4270 eiro. Žūrijai ir tiesības pasniegt vienu vai vairākas balvas. Balvas pasniegšana īpašā sarīkojumā notiks 2019. gada 17.maijā Ikšķiles tautas namā.

žūrija

žurija

žurija

žurija

žurija

gramatas

gramatas

gramatas

Avots: www.ikskile.lv