Aizvadīta Sergeja Jēgera labdarības fonda rīkotā nometne bērniem.

Aizvadīta Sergeja Jēgera labdarības fonda rīkotā nometne bērniem.

5.jūlijā Ikšķiles novada pašvaldības Veselības veicināšanas centrā  notika operdziedātāja Sergeja Jēgera labdarības fonda rīkotās nometnes svinīgais noslēguma pasākums.

Tā ieskaņā Sergejs Jēgers sacīja: “Šogad aprit desmit gadi kopš manā vārdā nosauktais labdarības fonds rīko radošās darbnīcas bērniem dažādās Latvijas pilsētās. Tas ir brīvprātīgo darbs, kur neviens nesaņem atalgojumu, arī visi mūsu labie draugi, sponsori, visi, kuri mums palīdz. Ārkārtīgi liels prieks, ka šajās piecās dienās pie mums ciemos bija atbraukuši 18 pasniedzēji.[..] Ikvienam no jums, bērni, novēlu, kad jūs izaugsiet lieli, lai darītu to pašu, ko darām mēs- tie ir labie darbi!”

Klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, sakot lielu paldies Sergejam Jēgeram un viņa labdarības fondam par brīnišķīgo sadarbību. “Ne jau laime un labpatika veidojas materiālā izpausmē,  svarīga ir arī garīgā puse, ko jums Jēgera kungs ir dāvinājis šajā nedēļā ar saviem draugiem un atbalstītājiem- nesavtīgi, par brīvu, atrodot laiku šādai mecenāta aktivitātei,” teica Trapiņa kungs. Pašvaldības vadītājs pasniedza Sergeja Jēgera labdarības fondam pateicību par sniegto iespēju Ikšķiles novada bērniem piedalīties labdarības fonda radošajās darbnīcās  „Sniedz roku – iesim, draugs”.

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

Sergeja Jēgera labdarības fonda rīkotā nometnē, kas   notika  no 1. līdz 5.jūlijam, 23  bērniem no  Ikšķiles novada  bija iespēja piedalīties dažāda satura radošajās darbnīcās „Sniedz roku – iesim, draugs”.

Nedēļas garumā bērni piedalījās dažādās izglītojošās un atraktīvās nodarbībās- apguva kolāžu veidošanu, grāmatzīmju un konfekšu pušķu gatavošanu, gleznošanu ūdenī, piedalījās fiziskās aktivitātēs, Latvijas Dzelzceļa drošības nodarbībā, smalkmaizīšu cepšanā konditorejā “Rūberts”, cepumu dekorēšanā,  saldējuma degustācijā, sajūtu nodarbībā, AS “Dzintars” parfimērijas izgatavošanā, “Body Art” nodarbībā un iepazinās ar Latvijas Leļļu teātra aktieriem, bet noslēguma ballītē  bērni lustējās  kopā ar Latvijas Bērnu bāreņu fonda vadītāju, mūziķi Kasparu Markševicu un operdziedātāju Sergeju Jēgeru, saņēma dāvanas, kā arī nobaudīja torti un Limpanieti.

Jau desmito gadu Sergeja Jēgera labdarības fonds rīko nometnes bērniem, kuru mērķis ir attīstīt radošās un komunikācijas prasmes,  papildināt zināšanas  profesionālu un sabiedrībā pazīstamu cilvēku vadībā. Sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību jau otro gadu šī nometne tika organizēta Ikšķilē.

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

nometne

 

Foto galerija